همایش های هفتگی خانه آسمانی عامل ارتقای اندیشه و تفکر جوانان در حوزه ازدوج است.

×××

محمد توکلی کیا در حاشیه برگزاری سلسله همایش های خانه آسمانی در قم:

همایش های هفتگی خانه آسمانی عامل ارتقای اندیشه و تفکر جوانان در حوزه ازدوج است.

 

رئیس سازمان مردم نهاد طلوعپیوند آسمانی پنجشنبه شب در حاشیه برگزاری سلسله همایش های خانه آسمانی اظهار داشت: این سلسله همایش برای پنجمین بار در استان قم و مختص زوجهای جوان در بدو ازدواج برگزار می شود که این مهم نشان دهنده استمرار، عزم، آهنگ و اراده ای است که در تداوم اینگونه برنامه ها دیده می شود.
محمد توکلی کیا، حضور کشورهای غربی را در ایجاد تولیدات انبوه و سرمایه گذاری های کلان در بخش فرهنگی بسیار قابل تامل دانست و تصریح کرد: آنان با هدف دگرگونی فرهنگ، فکر و اندیشه وارد اعتقادات غنی مردم ایران زمین شده اند که با حضور جوانان مستعد، توانمند و علاقمند می توان فضای با نشاطی در جامعه حاکم کرد.

وی برگزاری اینگونه همایش ها و جشنواره ها را در تمامی نقاط کشور دارای برکات و آثاری فراوان برای حفظ فرهنگ ایران ذکر کرد و گفت: این برنامه ها در کنار تاثیرات ارزشمند فرهنگی، می تواند زمینه آرامش مثبت و پایدار را در بین جوانان فراهم نماید.

دبیر ستاد برگزاری جشنواره ملی پیوند آسمانی، جشنواره های فرهنگی را نیز فضایی مناسب برای ارائه هنرها و شکوفایی استعدادهای فرهنگی خواند و خاطر نشان کرد: حضور پیشکسوتان، بزرگان و اساتید فرهنگی در این گونه برنامه ها و بیان نقاط ضعف و قوت جوانان، می تواند بهترین فرصت در تقویت اندیشه ها و تجربیات باشد.

وی با اشاره به اینکه توسعه آموزش های ارائه شده با بهره گیری از تصویر بر کلام و نوشتار موثرتر خواهد بود، افزود: اگرچه نخستین مجموعه های ساخته شده از جمله فیلم های کوتاه و برنامه های ترکیبی تلوزیونی بود ولی با توسعه در بخش فناوری، روز به روز شاهد پیشرفت در زمینه تولید در بخش های مختلف سینمایی، تلویزیونی، ماهواره ای، مجموعه DVD های آموزشی و دیگر زمینه ها هستیم.

رئیس سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی ادامه داد: داشتن نگاهی تاثیرگذار به آینده و ارتقای سطح فکری در بخش های مختلف را برای جلوگیری از سیاه نمایی ها در جامعه بسیار مهم دانست و بیان داشت: مردم ایران اسلامی در تمامی عرصه ها سرافرازی و سربلندی را برای کشورمان به ارمغان آوردند که می توان این مهم را در هشت سال جنگ تحمیلی و دستاوردهای آن دید.

توکلی کیا در قسمتی دیگر از سخنان خود از برگزاری چهارمین جشنواره ملی پیوند آسمانی همزمان با سالروز پیوندآسمانی حضرت فاطمه زهرا (س) و حضرت علی (ع) خبر داد و افزود در حاشیه برگزاری این جشنواره نخستین نمایشگاه کتاب پیوند آسمانی با بیش از 150 عنوان کتاب در بخش ازدواج و تربیت فرزند برگزار می گردد.

ایشان در پایان افزود: چهارمین جشنواره ملی پیوند آسمانی به همت هیئت محبین اباعبدالله الحسین (ع) و سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی با مشارکت آستانه مقدسه حضرت فاطمه معصومه (س)، اداره کل ورزش و جوانان استان قم و با حمایت استانداری قم جمعه شب مورخ 06/08/1390 در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار خواهد شد و زوج های جوان شرکت کننده در این جشنواره میهمان آستانه مقدسه خواهند بود و پیوند آسمانی خود را در شبستان نجمه خاتون حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) به آسمان پیوند خواهند زد.

/ 0 نظر / 17 بازدید