مدیر سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی خبر داد:

*******
مدیر کل دفتر مردم داری و دولت یاری استان قم خبر داد:
پیشرفت 65 درصدی پروژه‌های مسکن مهر در قم

خبرگزاری فارس: مدیر کل دفتر مردم داری و دولت‌یاری استان قم تصریح کرد: پروژه‌های واحدهای مسکن مهر استان با پیشرفت 65 درصدی روبه‌رو است.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، محمد توکلی کیا پیش از ظهر امروز در مراسم رونمایی از 760 واحد مسکن مهر زوج‌های جوان استان قم که در تالار طاووس قم برگزار شد، اظهار داشت: دولت نهم و دهم زحمات زیادی را برای مسکن زوج‌های جوان کشیده‌اند.
وی افزود: زوج‌های جوان برای صاحبخانه شدن با کمترین سهم آورده و دولت با بیشترین سهم آورده اقدام می‌کند و از این طریق به حمایت از زوج‌های جوان می‌پردازد.
مدیر دفتر مردم‌داری و دولت‌یاری استان قم ادامه داد: راهی ارزان‌تر از مسکن مهر برای صاحبخانه شدن زوج‌های جوان وجود ندارد و بحثی که هم‌اکنون برای زوج‌های جوان در نظر گرفته شده این است که ظرفیت قابل توجهی از مسکن مهر به زوج‌های جوان اختصاص یافته است.
وی تصریح کرد: هم‌اکنون دفتر مردم‌یاری و دولت‌یاری آماده است تا سرویس‌های ایجاد شده را در اختیار مردم قرار دهد.
توکلی کیا اضافه کرد: 760 واحد مسکن مهر با شرایط ویژه امروز رونمایی می‌شوند و زوج‌های جوان از خرداد ماه این واحدها را تحویل خواهند گرفت.
وی بیان داشت: 344 واحد متعلق زوج‌های جوان در فاز یک پردیسان قرار دارد و بیش از 65 درصد پروژه نیز پیشرفت داشته است.
مدیر کل دفتر مردم‌داری و دولت‌یاری استان قم ابراز امیدواری کرد که از ابتدای خرداد ماه سال آینده واگذاری این 344 واحد نیز به زوج‌ها شروع شود.
وی خاطرنشان کرد: واحدهای در نظر گرفته شده دارای 65 تا 130 متر فضای مفید هستند و دارای امکاناتی چون انبار، آسانسور، دو اتاق خواب، پذیرایی و آشپزخانه هستند.
توکلی کیا با اشاره به تسهیلات بانک‌ها برای زوج‌های جوان گفت: تهسیلات بانکی خوبی را بانک های صادرات، ملت و ملی برای زوج‌های جوان در نظر گرفته است که زوج‌های جوان می‌توانند مشکلاتی را که در راه گرفتن تسهیلات دارند از طریق سایت مسکن مهر استان به ما اطلاع‌رسانی کنند.
وی در پایان با اشاره به تسهیلات شش تا 9 میلیونی بانک‌ها برای زوج‌های جوان از فروردین‌ ماه سال آینده خاطرنشان کرد: زوج‌های جوان می‌توانند به جای سهم آورده برای واحدهای مسکن مهر از تسهیلات برای سهم آورده خود نیز استفاده کنند.
انتهای پیام/آ20/ح

لینک خبر: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8912210826

/ 0 نظر / 12 بازدید