نقش جوانان در پیروزی و تثبیت نظام جمهوری اسلامی ایران غیر قابل انکار است

محمد توکلی کیا، دبیر سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی صبح امروز (چهارشنبه) به مناسبت آغاز هفته جوان ضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان، حضور جوانان را در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی، دینی، اجتماعی، سیاسی، ورزشی کشور در مراحل پیروزی تا تثبیت انقلاب اسلامی ایران را انکار نا پذیر و طلایی ارزیابی کرد.
 
توکلی کیا با بیان اینکه جوانان پرچم دار و علمدار انقلاب هستند، خاطر نشان کرد: حضور هوشمندانه و متفکرانه جوانان ایران اسلامی در عرصه های مختلف دستاوردهای موفقیت آمیزی برای کشور داشته است و تجربه نشان داده است هر جا به جوانان اعتماد شده است آنها توانسته اند با خودباوری بیشترین اثرگذاری را داشته باشند. بنابراین باید به جوانان اعتماد کنیم و زمینه و بستر مناسب را برای آنها بیش از گذشته باز کنیم تا از انگیزه و علاقه ی آن ها به شکل بهینه استفاده شود. البته جوانان نیز نباید پیشکسوتان را فراموش کنند بلکه باید از تجربه و دانش آنها نیز بهره مند شوند.

دبیر سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع ادغام سازمان ملی جوانان و سازمان تربیت بدنی اشاره کردند و اظهار داشت: موضوع مهم برای ما در استان توجه به این نکته است که از رکود به وجود آمده کمترین تأثیر را بپذیریم تا خدمت به مردم و به ویژه جوانان که نبض جمهوری اسلامی ایران هستند دچار خدشه و چالش نشود. 

توکلی کیا در پایان سخنانش به موضوع عفاف و حجاب اشاره نمود و اظهار امیدواری کرد سازمان جوانان با حمایت از ارائه ی طرح های عالمانه و درست در خصوص این موضوع که از اصول اسلامی جامعه ی ماست نقش مهمی ایفا کند.

وی در پایان با تشکر از استاندار و حمایت های ایشان از سازمان های مردم نهاد در سال 89 به موضوع اختصاص نیافتن اعتبارت این سازمان در سال جاری اشاره کرد و یادآور شد در صورت تأمین اعتبار این سازمان طرح های زیادی در رابطه با امور جوانان دارد که آن ها را اجرایی خواهد کرد.

/ 0 نظر / 20 بازدید