اعطای 760 واحد مسکن مهر به زوجهای جوان در تابستان 90

*******

 

مدیر کل دفتر مردم داری و دولت یاری قم خبر داد:
اعطای 760 واحد مسکن مهر به زوجهای جوان در تابستان 90

اجتماعی  21/12/1389  15:53:42

8912-22014-5 کد خبر

 

 

مدیر کل دفتر مردم داری و دولت یاری استان قم از اعطای 760 واحد مسکن مهر به زوجهای جوانی که مهریه آنها کمتر از 114 سکه باشد؛ خبر داد.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه قم، محمد توکلی کیا صبح امروز در جمع 866 عروس و داماد قمی، با بیان این خبر افزود: مسکن مهر ویژه زوجهای جوان در منطقه شهرک پردیسان در سه سایت مختلف ایجاد شده و به زوجینی که در جشنواره پیوند آسمانی شرکت کرده اند، از خرداد تا شهریور 90 اعطا می شود.

وی با بیان این که 344 واحد از این مسکن ها متعلق به جمع امروز است؛ تصریح کرد: امکان بازدید از این طرح وجود دارد و در حال حاضر این پروژه 65 درصد پیشرفت داشته است.

توکلی متراژ این مسکن ها را در حدود 6١ تا ٩٧ متر عنوان کرد و گفت: این واحدها مجهز به پارکینگ، انباری، آسانسور، پذیرایی و دو اتاق خواب است و شهروندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت www.maskanemehr.760.ir مراجعه کنند.

وی از حمایت بانکهای ملت و صادرات و ملی خبر دادو اظهار داشت: با یک بانک دیگر نیز در حال مذاکره هستیم و امیدواریم بتوانیم تسهیلات خوبی را در اختیار مراجعین قرار دهیم.

توکلی با بیان این که زوجها می توانند بدون آورده هم از این تسهیلات استفاده کنند؛ گفت: این تسهیلات از 6 تا 9 میلیون تومان برای هر مسکن در نظر گرفته شده و در واقع این طرحی است که زوجها با کمترین سهم آورده و دولت با بیشترین سهم آورده برای حل مشکل مسکن جوانان اقدام می کنند.

همچنین در این مراسم ایمانی نماینده اتحادیه تعاونی های مسکن قم در خصوص شرایط ثبت نام و ویژگی های این واحدهای مسکونی توضیحاتی به حضار داد.

یادآور می شود: در این مراسم عرب مشاور عالی استاندار قم نیز ضمن تبریک به زوجهای حاضر از این طرح رونمایی کرد.

'گفتنی ست؛ در این مراسم دکتر محمدیان رییس مرکز بهداشت قم با بیان آماری از مشکلات در خصوص باروری های ناخواسته به بیان راهکارهایی در این خصوص پرداخت.


انتهای پیام

لینک خبر: http://qom.isna.ir/Default.aspx?NSID=5&SSLID=46&NID=3664

 

/ 0 نظر / 17 بازدید