عضو اتحادیه تعاونی‌های مسکن قم خبر داد:

*******
عضو اتحادیه تعاونی‌های مسکن قم خبر داد:
واگذاری 1400 واحد مسکن مهر در قم

خبرگزاری فارس: عضو اتحادیه تعاونی‌های مسکن قم گفت: یک‌هزار و 400 واحد مسکن مهر استان از اوایل خرداد ماه سال 90 واگذار می‌شود.


به گزارش خبرگزاری فارس از قم،‌ مهدی ایمانی پیش از ظهر امروز در مراسم رونمایی از 760 واحد مسکن مهر استان قم که در تالار طاووس قم برگزار شد، با بیان اینکه پروژه واحد مسکن مهر از سال 86 شروع شده است، تصریح کرد: عملیات اجرایی طرح مسکن مهر از سال 87 شروع شده است.
وی افزود: این پروژه‌ها در زمین‌های 578 هکتاری شهر پردیسان واقع شده و برای احداث واحدهای مسکن مهر استان قم در نظر گرفته شده است.
عضو اتحادیه تعاونی‌های مسکن استان قم ادامه داد: یک‌هزار و 400 واحد از مسکن مهر از اوایل خرداد آماده تحویل به اعضایی است که در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند.
وی گفت: دولت وام 20 میلیون تومانی را برای مسکن زوج‌های جوان در نظر گرفته بود که با پیگیری استانداری و وزارت مسکن این مبلغ به 25 میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.
ایمانی بیان داشت: آپارتمان‌های این طرح دارای متراژ 56 متر تا 98 متر هستند که با توجه به نیاز زوج‌های جوان به آنها واگذار می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: قیمت‌ آپارتمان‌های دارای پارکینگ و آپارتمان‌های بدون پارکینگ دارای 2 تا 3 میلیون تومان تفاوت است که حق انتخاب با زوج‌های جوان است.
عضو اتحادیه تعاونی‌های مسکن استان قم اضافه کرد: طی قرار داد منعقد شده میان اتحادیه و پیمانکار قیمت احداث هر متر‌مربع 300 هزار تومان است.
وی بیان داشت: هر زوج میانگین شش تا هفت میلیون تومان را برای دریافت این واحد‌ها پرداخت می‌کند و 20 تا 25 میلیون تومان وام نیز از سوی دولت اختصاص می‌یابد.
توکلی در پایان گفت: این مسکن‌ها در 9 محله زمین‌های 578 هکتاری پردیسان در نظر گرفته شده است و زوج‌های جوان می‌توانند برای کسب اطلاعات لازم به پایگاه اطلاع‌رسانی مسکن مهر و تعاونی‌های مسکن استان مراجعه کنند.
انتهای پیام/آ30/ح

لینک خبر: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8912210854

/ 0 نظر / 19 بازدید