سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی حائز رتبه برتر شد.

شب گذشته و در جلسه هیئت رئیسه مجمع هماهنگی سازمان ها، موسسات و مراکز خیریه استان قم که در تالار امام رضـا (ع) استانداری قم و با حضور مسئولین استانی برگزار گردید سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی حائز رتبه برتر و به عنوان موسسه نمونه در حوزه ازدواج جوانان در سال 1390 برگزیده شد. در بخشی از متن لوح تقدیر این سازمان مردم نهاد آمده است:

جناب آقای محمد توکلی کیا

اکنون که به لطف و عنایت الهی و تلاشهای مستمر و موثر خود بر اساس طرح تجلیل از خادمین امر ازدواج به عنوان " موسسه نمونه " در حوزه ازدواج جوانان در سال 1390 برگزیده شده اید، لازم می دانم از خدمات صادقانه و ارزشمند جنابعالی صمیمانه قدردانی نموده و موفقیت بیش از پیش شما را از درگاه خداوند متعال خواستارم. عباس جهان بین، مدیر کل ورزش و جوانان استان قم

لازم به ذکر است چندی پیش نیز در حاشیه مراسم جشن ترویج ازدواج آسان 300 زوج قمی که در ورزشگاه شهید حیدریان قم برگزار گردید این سازمان مردم نهاد موفق به کسب لوح تقدیر به عنوان خادم برتر در حوزه ازدواج جوانان از استاندار محترم قم حضرت حجة الاسلام والمسلمین موسی پور گردید. در بخشی از متن لوح تقدیر این سازمان مردم نهاد آمده است:

جناب آقای محمد توکلی کیا

حدیث مهربانی و ایثار را باید در دستان انسان هایی جویا شد که بند های غم تنهایی را از دست و پای نیازمندان می گشایند تا آنان نیز به شوق بالیدن و ذوق پویایی امیدوار شوند. سخاوت در فراهم آوردن بستری مناسب برای تسهیل در امر ازدواج جوانان آنقدر زیباست که طراوت باران بهار را در گوش کویر تفتیده تداعی می کند. مهربانی سقف آرامشی است بر توانخواهان و سایه بان آسایشی است برای نیازمندان تا لحظات شیرین زندگی را تجربه کنند.

امید است در پرتو تلاشی صادقانه و همتی نستوه همواره مورد توجه پدر مستمندان عالم حضرت علی بن ابی طالب علیه السلام باشید. محمد حسین موسی پور، استاندار قم

/ 0 نظر / 35 بازدید