با حضور زوج‌های جوان صورت گرفت؛ رونمایی از 760 واحد مسکن مهر ویژه زوج‌های جوان

*******
با حضور زوج‌های جوان صورت گرفت؛
رونمایی از 760 واحد مسکن مهر ویژه زوج‌های جوان در قم

خبرگزاری فارس: آیین رونمایی از 760 واحد مسکن مهر زوج‌های جوان قم و مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران، خیران و حامیان امر پیوند آسمانی جوانان استان با حضور مسئولان انجام شد.


به گزارش خبرگزاری فارس از قم، در آیین رونمایی واحدهای مسکن مهر زوج‌های جوان استان قم که پیش از ظهر امروز با حضور مشاور عالی استاندار قم و جمعی از مسئولان کشوری و لشکری در تالار طاووس قم برگزار شد، از 760 واحد مسکن مهر زوج‌های جوان رونمایی شد.
در این مراسم که 866 عروس و داماد قمی حضور داشتند، دست‌ اندرکاران، خیران و حامیان امر پیوند آسمانی جوانان استان قم نیز در کنار زوج‌های جوان حضور یافتند و نسبت به ارائه توضیحات خود در خصوص سؤالات زوج‌های جوان در خصوص طرح مسکن مهر پاسخ دادند.
محمد عرب مشاور عالی استاندار قم نیز در این مراسم خطاب به زوج‌های جوان تصریح کرد: توجه به مسکن زوج‌های جوان یک ضرورت است و امیدوار هستیم که مسئولان بتوانند به عنوان یاوران مهدی همه زوج‌های جوان را صاحب خانه کنند.
محمد توکلی‌کیا مدیر‌کل دفتر مردمداری و دولت‌یاری استان قم نیز در این مراسم با اشاره به زحمات دولت در تهیه مسکن زوج‌های جوان از تخصیص ظرفیت قابل توجه برای زوج‌های جوان استان قم خبر داد.
وی افزود: 760 واحد مسکن مهر با شرایط ویژه آماده شده است و این واحد‌ها از خرداد ماه سال 90 به زوج‌های جوان واگذار خواهد شد.
مدیرکل دفتر مردم داری و دولت یاری استان قم تصریح کرد: 344 واحد در فاز یک پردیسان برای زوج‌های جوان در نظر گرفته شده است که 65 درصد پیشرفت داشته است.
وی همچنین از اعطای تسهیلات وام مسکن مهر به زوج‌های جوان استان قم از طریق بانک‌های استان قم خبر داد.
مهدی ایمانی عضو اتحادیه تعاونی‌های مسکن استان قم نیز در این مراسم با ارائه گزارش از وضعیت مسکن مهر استان قم از پیشرفت بالای این پروژه‌ها خبر داد و بیان کرد: با تلاش مسئولان استان تسهیلات در نظر گرفته شده برای زوج‌های جوان از 20 میلیون تومان به 25 میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.
انتهای پیام/آ20/ح

لینک خبر: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8912210766

/ 0 نظر / 14 بازدید