.:: سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی ::.
Institute of Celestial Dawn Link
به سایت سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی خوش آمدید. توجه: لطفا از مرور گر فایرفاکس یا کروم استفاده کنید

سومین نشست مشترک ستاد برگزاری جشنواره ملی پیوند آسمانی مورخ ٢/٨/١٣٨٨ در دفتر سردار فرماندهی محترم نیروی انتظامی استان قم برگزار شد .

سردار توکلی فرمودند یکی از اولویت های اساسی در بحث ازدواج مهیا نمودن زمینه اشتغال جوانان است و باید بیش از این ها در این موارد سرمایه گذاری شود . 

ایشان خاطر نشان کردند ما نیز تا حد توان حامی زوج های جوان خواهیم بود و در کلیه زمینه های مشترک همکاری با ستاد برگزاری جشنواره همکاری خواهد شد ... ادامه در متن کامل


ایشان افزودند هم اکنون فرماندهی نیروی انتظامی استان قم این آمادگی را دارد تا افراد واجد شرایط  را که جزو ٣١٣ زوج جوان شرکت کننده در جشنواره ملی پیوند آسمانی  باشند را به استخدام نیروی انتظامی درآورند که این جای بسی خرسندی است و امید است دیگر نهاد ها و ارگان های مربوطه نیز با تمام توان و خالصانه پیرو منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اهمیت این مهم، به امر ازدواج جوانان همت گمارند .

لازم به ذکر است نیروی انتظامی استان قم به عنوان یکی از اثرگذارترین حامیان این جشنواره خدمات ارزشمندی را برای جوانان استان قم به انجام خواهد رساند و شایسته است از فرماندهی محترم و دیگر عزیزان زحمت کش ناجا تقدیر و تشکر بعمل آید ، با آرزوی توفیق بیش از پیش برای همه خدمتگزاران ایران اسلامی .۱۳۸۸/۸/٢ :: ۱٢:٠۱ ‎ب.ظ
درباره وبسایت
.

.

بخش مشاوره اینترنتی سایت
فرم تماس با مدیر سازمان
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
فرم درخواست نمایندگی
نام موسسه
آدرس ایمیل
فرم مشارکت خیرین محترم
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
فرم پیش ثبت نام مسکن زوجهای جوان
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر

?? ???? ??? ???? ????

???? ????? ?????? ????? ???? ????


کلیه حقوق این وبسایت برای .:: سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی ::. محفوظ است