.:: سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی ::.
Institute of Celestial Dawn Link
به سایت سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی خوش آمدید. توجه: لطفا از مرور گر فایرفاکس یا کروم استفاده کنید

 ˝حامی کارت جوان˝پیش از تابستان در اختیار زوجهای جوان قمی قرار می گیرد.

(برای مشاهده کامل خبر از ادامه مطلب استفاده نمایید) 


*******

 ˝حامی کارت جوان˝

 پیش از تابستان در اختیار زوجهای جوان قمی قرار می گیرد

به گزارش خبرگزاری ایرنا از قم، دبیر سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا درباره کلیات طرح حامی کارت جوان، گفت: طرح حامی کارت جوان، طرحی ابتکاری در سازمان بوده و پیش از این در جایی کار نشده است.

توکلی کیا درباره نحوه توزیع حامی کارت جوان اظهار داشت: در اینجا بیشتر جوانانی مد نظر بودند که وابستگی به سازمان های دیگر را نداشته و معمولا از تسهیلات کمتری برخوردار بودند. بنابراین توزیع کارت را از فضای اداری بیرون آورده و به حوزه عمومی وارد کردیم و پوشش این طرح بیشتر بین جوانانی بود که اغلب در حاشیه شهر زندگی می کنند. چرا که کارمندان دولت و کسانی که وابستگی سازمانی دارند علاوه بر حقوق معمولا از تسهیلاتی هم برخوردارند اما اغلب جوانان حوزه این طرح درآمد مستقلی ندارند.

وی با بیان اینکه جوانان استقبال کننده از حامی کارت جوان در پیش طرح به اجرا درآمده اغلب زوجهای جوان بین ٢٠تا ٣٠ سال بودند، گفت: سطح استقبال خیلی عالی بود و همه حامی کارت ها در مدت نه چندان زیادی توزیع شد.  

مدیر دفتر مردم داری و دولت یاری استان قم در پاسخ به این سوال که آیا« حامی کارت جوان» مجددا اجرا می شود، ابراز داشت: این طرح با نام حامی کارت جوان پیش از شروع تابستان تجدید خواهد شد. اکنون نیز درحال پیگیری حامی کارت هوشمند جوان هستیم.


توکلی کیا افزود: طرح « حامی کارت جوان » انشا الله در تابستان به طور کامل اجرا خواهد شد.

دبیر سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی اضافه کرد: در حال حاضر ١٠٠٠٠ حامی کارت جوان به همراه ١٠٠٠٠ جلد کتاب پیک سپید شامل لیست مراکز و خدمات قابل ارائه از سوی واحد های طرف قرارداد آماده تحویل به زوجهای جوان قمی از هفته اول خرداد ماه است.

در پایان مدیر عامل موسسه توسعه صنایع پایین دستی استان قم به مشارکت بیش از١٠٠ واحد برتر صنفی در قالب ۴٠ اتحادیه تحت پوشش مجمع امور صنفی قم در این طرح اشاره و این طرح را پاسخی مناسب جهت نیازهای زوجهای جوان عنوان و ضمن قدردانی از اصناف محترم، جهت اجرای هر چه بهتر این طرح همکاری همه جانبه اصناف محترم را خواستار شد. ۱۳٩٠/٢/۱٥ :: ٩:٠٧ ‎ق.ظ
درباره وبسایت
.

.

بخش مشاوره اینترنتی سایت
فرم تماس با مدیر سازمان
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
فرم درخواست نمایندگی
نام موسسه
آدرس ایمیل
فرم مشارکت خیرین محترم
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
فرم پیش ثبت نام مسکن زوجهای جوان
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر

?? ???? ??? ???? ????

???? ????? ?????? ????? ???? ????


کلیه حقوق این وبسایت برای .:: سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی ::. محفوظ است