.:: سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی ::.
Institute of Celestial Dawn Link
به سایت سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی خوش آمدید. توجه: لطفا از مرور گر فایرفاکس یا کروم استفاده کنید
دبیر سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی:
۴٣٣ زوج قمی شرکت کننده در جشنواره ملی پیوند آسمانی خرداد ماه ١٣٩٠ صاحب خانه می شوند.
 
(برای مشاهده کامل خبر از ادامه مطلب استفاده نمایید)

*******
مدیر دفتر مردم داری و دولت یاری استان قم:
۴٣٣ زوج قمی شرکت کننده در جشنواره ملی پیوند آسمانی خرداد ماه ١٣٩٠ صاحب خانه می شوند.

خبرگزاری فارس: مدیر دفتر مردم داری و دولت یاری استان قم گفت: در شهر قم ۴٣٣ زوج خوشبخت در قالب مسکن مهر تا چند ماه دیگر صاحب خانه می شوند.

محمد توکلی کیا امروز در گفتگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: موضوع مسکن یکی از نیازهای اولیه و اساسی است که بعد از خوراک و پوشاک، انسان به‌دنبال تأمین آن است.
وی افزود: بر همین اساس یکی از انتظارات به حق و اصلی مردم از دولت تأمین مسکن با کیفیت و ارزان قیمت است، در دولت نهم و اینک در دولت دهم در راستای برآوردن این نیاز اساسی مردم اقدامات مؤثری انجام گرفته که از جمله آن اقدامات، طرح مسکن مهر است و هدف اصلی این طرح تأمین مسکن برای اقشار کم درآمد جامعه است.
مدیر دفتر مردم داری و دولت یاری استان قم با اشاره به مسکن مهر در قم تصریح کرد: بعد از اعلام عمومی طرح مسکن مهر در کشور، در شهر قم نیز حدود یک‌هزار زوج ثبت نام کردند که از این تعداد حدود ٧۶٠ زوج واجد شرایط شناخته شده و در قالب ٢ شرکت ساماندهی شدند که از این تعداد ۴٣٣ زوج در خرداد ماه و باقی زوجها تا پایان دی ماه ١٣٩٠ صاحب خانه خواهند شد.  
توکلی کیا ادامه داد: پس از رایزنی‌های لازم برای انتخاب مشاور و تهیه طرح‌های اولیه و نقشه‌های سایت توسط مشاور، پیمانکاری واجد شرایط انتخاب و نسبت به آغاز عملیات آماده سازی اقدام شد.
مدیر دفتر مردم داری و دولت یاری استان قم با اشاره به مشخصات پروژه و واحدهای مسکونی مسکن مهر قم خاطر نشان کرد: سایت مسکن مهر شهر قم از موقعیت مطلوبی نسبت به بافت مسکونی شهر برخوردار است و از لحاظ زیرساخت‌ها شرایط مطلوبی را دارد.

وی اظهار داشت: البته احداث فضاهای عمومی نظیر آموزشگاه، مسجد، پارگینگ، فضای سبز و ... از ضروریات زندگی سکنه آتی مسکن مهر است و مسئولان باید از هم اکنون تدابیر لازم را اتخاذ کند.
مدیر دفتر مردم داری و دولت یاری استان قم گفت: ساختمان‌های پروژه مسکن مهر در قم در چهار طبقه و با متوسط زیربنای مفید ۶۵ تا ٩۵ مترمربع و متوسط زیر بنای غیر مفید ۱۰۰ تا 120 مترمربع شامل هال، دو اتاق خواب، پارکینگ، انباری، حمام، سرویس بهداشتی، آسانسور و ... طراحی شده و در حال حاضر عملیات سفت کاری 237 واحد آن در حال اجراست و تا سقف چهارم پیشرفت فیزیکی داشته است.

توکلی کیا اضافه کرد آیین رونمایی از طرح مسکن زوجهای جوان در استان قم همچنین مراسم تقدیر از دست اندرکاران، خیرین و حامیان امر ازدواج استان روز جمعه مورخ ٢٠/١٢/١٣٨٩ با حضور مسئولین استانی،کشوری و لشگری و با حضور ٨۶۶ عروس و داماد خوشبخت قمی در تالار طاووس قم برگزار می گردد.
انتهای پیام/صا20۱۳۸٩/۱٢/۱٤ :: ٢:٠۱ ‎ب.ظ
درباره وبسایت
.

.

بخش مشاوره اینترنتی سایت
فرم تماس با مدیر سازمان
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
فرم درخواست نمایندگی
نام موسسه
آدرس ایمیل
فرم مشارکت خیرین محترم
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
فرم پیش ثبت نام مسکن زوجهای جوان
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر

?? ???? ??? ???? ????

???? ????? ?????? ????? ???? ????


کلیه حقوق این وبسایت برای .:: سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی ::. محفوظ است