.:: سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی ::.
Institute of Celestial Dawn Link
به سایت سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی خوش آمدید. توجه: لطفا از مرور گر فایرفاکس یا کروم استفاده کنید

بیانیه موسسه طلوع پیوند آسمانی در بزرگداشت حماسه یوم الله نهم دی ماه

(برای مشاهده کامل خبر از ادامه مطلب استفاده نمایید)
  

********
بیانیه موسسه طلوع پیوند آسمانی در بزرگداشت حماسه یوم الله نهم دی ماه
  
 
بسم الله الرحمن الرحیم

9 دی روز پیوند عاشورایی رهبری، امت و نائب بر حق امام عصر(عج) و روز میثاقی دوباره با امام راحل(ره) و روز نمایش اقتدار هم میهنان شریف، خصوصا جوانان پیشرو و سرفراز جمهوری اسلامی ایران است.
آشوب سال گذشته نشان داد که همگرایی و همسویی جریان فتنه با قدرت های غربی هدفی جز ساختار شکنی نداشت و ساختارشکنی تنها بهانه دشمن برای ورود به میدان عناد بود. در این شرایط بود که نقش اثرگذار رهبری در هدایت جامعه چون خورشیدی درخشید و بار دیگر نوید صبح وحدت و استقلال را در گوش جان ملت دمید.
9 دی، مهر ختامی بر فتنه آشوبگران سال 88 بود که فریاد حقارت دشمن، عظمت ملت و پیروی از ولی امر مسلمین را نمایاند. زنان، مردان و خانواده های فهیم جمهوری اسلامی ایران با تبعیت از رهبری معظم و با به کارگیری رهنمودهای مقام ولایت توانستند با خط بطلانی بر استبداد جهانی و دسیسه های مزدوران شیاطین بزرگ، بار دیگر دل های کور دشمنان را از تأثیر فتنه ناامید کنند.
راهپیمایی آگاهانه و بی نظیر این روز و حضور باشکوه مردم نشان داد که پیوند ملت با ارزش‌های اصیل انقلاب پیوندی ناگسستنی است. حضور چشم گیر مردم در صحنه حماسه 9 دی معیارهای پوچ تخریب اذهان عناد معاندان را در هم شکست و بار دیگر مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام و ایران زد.
مهم‌ترین پیام حماسه 9 دی برای دنیای غرب این بود که ملتی که در تبعیت از ولی فقیه است و از بصیرت دهی رهبری خود استفاده می کند سربلند خواهد شد.
در این روز ملت ایران آمد تا بگوید: رهبرا! اکنون در لبیک به دغدغه ها و ره اندیشی های شما این ماییم سراپا گوش به فرمان شما در راه اسلام و اصول انقلاب، آماده خدمت و منتظر نثار جان.
اکنون موسسه طلوع پیوند آسمانی، در سالروز میثاق ملت و رهبری بار دیگر به نمایندگی از جامعه زوجهای جوان کشور علمدار بیعت با مقام معظم ولایت چون همیشه در میدان مبارزه با دشمن پیش قدم و در سایه هدایت هادی مسلمین پیوسته در صفوف سربازان ایران و اسلام رجای وافر دارد که در زمره مشتاقان امام عصر(عج) به حساب آید.
 
محمد توکلی کیا
مدیر موسسه طلوع پیوندآسمانی


۱۳۸٩/۱٠/٩ :: ۸:٠٧ ‎ب.ظ
درباره وبسایت
.

.

بخش مشاوره اینترنتی سایت
فرم تماس با مدیر سازمان
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
فرم درخواست نمایندگی
نام موسسه
آدرس ایمیل
فرم مشارکت خیرین محترم
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
فرم پیش ثبت نام مسکن زوجهای جوان
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر

?? ???? ??? ???? ????

???? ????? ?????? ????? ???? ????


کلیه حقوق این وبسایت برای .:: سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی ::. محفوظ است