.:: سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی ::.
Institute of Celestial Dawn Link
به سایت سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی خوش آمدید. توجه: لطفا از مرور گر فایرفاکس یا کروم استفاده کنید

کمیته‌های سامان ازدواج جوانان در استان‌های کشور با حضور استانداران ائمه جمعه، رؤسای شوراهای اسلامی استان‌ها تشکیل خواهد شد.

(برای مشاهده کامل خبر از ادامه مطلب استفاده نمایید)


 

 

  خبرگزاری ایسنا: ( 22/08/1389 )

 

 محمد توکلی کیا مدیر موسسه طلوع پیوند آسمانی و دبیر ستاد برگزاری جشنواره پیوند آسمانی در حاشیه برگزاری دومین جشنواره زوجهای جوان استان قم اعلام کرد پیرو دستورالعمل ابلاغی سازمان مرکزی و مصوبات شورای عالی جوانان در راستای حمایت از برنامه های اولویت دار جوانان در زمینه ازدواج به زودی شبکه فعالین ازدواج استان قم با حمایت استاندار محترم قم حضرت حجت الاسلام والمسلمین موسی پور و تلاش های سرپرست اداره کل امور جوانان استان قم جناب آقای جوهری افتتاح خواهد شد . لازم به ذکر می باشد با تشکیل این شبکه حمایت از تشکل های مردم نهاد فعال در حوزه ازدواج بیش از پیش میسر خواهد شد و همچنین راه اندازی و ارتقاء بخش های غیر دولتی در اولویت برنامه های قرار خواهد گرفت . همچنین بنیاد ملی ازدواج و کمیته سامان ازدواج شنبه 22 آبان ماه با حضور رئیس جمهور به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز می کند. این بنیاد برای ساماندهی و حمایت از شبکه های خیرین و فعالین ازدواج در استانها تشکیل شده و رئیس جمهور همچنین در کنار تجلیل از فعالان و خیرین ازدواج سراسر کشور بنیاد ملی ازدواج را رسما افتتاح می کند.

همچنین در این مراسم کمیته سامان ازدواج که از مصوبه های قانون تسهیل ازدواج است با کمک وزارت کشور و سازمان ملی جوانان تشکیل می شود. این کمیته در استانها به ریاست استانداران و عضویت امام جمعه استان و در شهرستانها به ریاست فرماندار و عضویت امام جمعه شهرستان و رئیس شورای شهر تشکیل می شود و اهداف آن زمینه سازی، تسهیل سازی و تجمیع امکانات دستگاههای دولتی و شهرداری ها برای تسهیل ازدواج جوانان است.

براساس مصوبات شورای اجتماعی کشور و شورایعالی جوانان در اجرای قانون تسهیل در امر ازدواج جوانان تلاش گسترده ای برای ارائه خدمات و تسهیلات در امر ازدواج جوانان، کاهش سن ازدواج، کاهش تجملات و پایدار نمودن ازدواج و تحکیم بنیان خانواده آغاز شده که با همکاری و مشارکت مردم، نهادهای عمومی و تشکلهای  غیردولتی تحقق می یابد که از آن جمله می توان به راه اندازی بنیاد ملی ازدواج اشاره کرد.

ایجاد بنیاد ملی ازدواج آسان و پایدار و شبکه های فعالین ازدواج استانها بستری مناسب برای ساماندهی و تقویت اقدامات داوطلبانه خیرین، کارشناسان و صاحبنظران امور ازدواج و خانواده است.

همچنین همزمان، کمیته‌های سامان ازدواج جوانان در استان‌های کشور با حضور استانداران ائمه جمعه، رؤسای شوراهای اسلامی استان‌ها تشکیل خواهد شد.

تشکیل بنیاد ملی ازدواج از مصوبه های سی و سومین جلسه شورایعالی جوانان است که در تیرماه جاری برگزار شد و در این جلسه قرار شد تا اساسنامه این بنیاد در مدت سه ماه توسط وزارت کشور تهیه و به تصویب برسد.۱۳۸٩/۸/٢۳ :: ۸:٥٦ ‎ق.ظ
درباره وبسایت
.

.

بخش مشاوره اینترنتی سایت
فرم تماس با مدیر سازمان
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
فرم درخواست نمایندگی
نام موسسه
آدرس ایمیل
فرم مشارکت خیرین محترم
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
فرم پیش ثبت نام مسکن زوجهای جوان
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر

?? ???? ??? ???? ????

???? ????? ?????? ????? ???? ????


کلیه حقوق این وبسایت برای .:: سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی ::. محفوظ است