.:: سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی ::.
Institute of Celestial Dawn Link
به سایت سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی خوش آمدید. توجه: لطفا از مرور گر فایرفاکس یا کروم استفاده کنید

هفتمین نشست مشترک ستاد برگزاری جشنواره سالیانه زوجهای جوان استان قم مورخ ٠٣/١٠/١٣٨٨ در دفتر ریاست محترم اداره کل بهزیستی استان قم برگزار شد.

در این نشست ابتدا جناب آقای حیدری معاونت محترم بهداشت سازمان بهزیستی قم توضیحاتی در مورد نحوه همکاری مشترک و جلسات برگزار شده ارائه فرمودند.

توکلی کیا دبیر جشنواره ملی پیوند آسمانی و مدیر مرکز ملی مطالعات و پژوهش های راهبردی خانواده افزود: خوشبختانه از ابتدای شروع طرح همکاری های صمیمانه ای را در تعامل با مسئولین استانی و کشوری داشته ایم و این خود جای بسی خرسندی و امیدواری است ... ادامه در متن کامل


وی گفت:همانگونه که بارها در جلساتی که به این منظور برگزار شده است اشاره شده که تنها راه موفقیت در توسعه ازدواج موفق و پایدار، همدلی و همکاری همه جانبه جمیع مسئولین و دست اندرکاران امر ازدواج است.

دکتر ابراهیم حاجی مظفری نیز این طرح را جامع و اجرایی ارزیابی کردند و افزودند: ازدواج موفق و پایدار تنها بر پایه آگاهی وشناخت است و وظیفه اول ما آموزش است و برای آموزش نیز میبایست جامعه هدفمان نوجوانان دبیرستانی، جوانان دانشگاهی و البته زوجهای جوان که خود والدین نسل آینده هستند باشند، در این صورت است که این طرح ها موثر خواهند بود.

ریاست محترم سازمان بهزیستی استان قم اشاره کردند آموزش ها نیز در سه بخش مهم مشاوره های پیش از ازدواج - مشاوره های حین ازدواج و مشاوره های پس از ازدواج باید به صورت متمرکز و مداوم انجام و ارتباط مرکز با مخاطبین حفظ گردد.

در پایان نیز ایشان آمادگی مجموعه بهزیستی استان قم را با تمام ظرفیت های موجود قابل بهره برداری جهت همکاری مشترک با جشنواره زوجهای جوان استان قم اعلام و برای همگی جوانان قمی آرزوی خوشبختی و شادکامی کردند.۱۳۸۸/٩/۳ :: ۱:٤٤ ‎ب.ظ
درباره وبسایت
.

.

بخش مشاوره اینترنتی سایت
فرم تماس با مدیر سازمان
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
فرم درخواست نمایندگی
نام موسسه
آدرس ایمیل
فرم مشارکت خیرین محترم
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
فرم پیش ثبت نام مسکن زوجهای جوان
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر

?? ???? ??? ???? ????

???? ????? ?????? ????? ???? ????


کلیه حقوق این وبسایت برای .:: سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی ::. محفوظ است