.:: سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی ::.
Institute of Celestial Dawn Link
به سایت سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی خوش آمدید. توجه: لطفا از مرور گر فایرفاکس یا کروم استفاده کنید

پنجمین نشست مشترک ستاد برگزاری جشنواره ملی پیوند آسمانی مورخ ٠٣/٠٩/١٣٨٨ در دفتر ریاست محترم سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم جناب آقای مهندس متقیان برگزار شد.

در ابتدای جلسه محمد توکلی کیا مدیر مرکز ملی مطالعات و پژوهش های راهبردی خانواده و دبیر ستاد برگزاری جشنواره ملی پیوند آسمانی سخنانی پیرامون طرح جامع ازدواج زوجهای جوان قمی ایراد و نحوه اجرای طرح را بازگو کردند، همچنین گزارش عملکرد ستاد برگزاری را در یک ماه و نیم اخیر بیان فرمودند.

مهندس متقیان نیز با جامع دانستن این طرح همکاری همه جانبه سازمان را اعلام و خاطرنشان کردند ... ادامه در متن کامل


ازدواج آسان و به دور از قید و بندهای غلط موجود در جامعه بسیار پسندیده است و با این روش فرد به پیشینه اصیل ایرانی و اسلامی خود بازخواهد گشت و در این چهارچوب نظم شعوناتمان و حرمت همه حفظ خواهد شد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگی استان قم افزودند از آنجا که این طرح با حمایت و انگیزه اجرایی جوانان در جهت آسان و ساده نمودن ازدواج ایجاد شده است بسیار عالی است تا شروع کار به صورت گسترده از شهر مقدس قم آغاز شود.

متقیان خاطر نشان کرد این موضوع در راستای سیاست های میراث هم هست و ازدواج آسان مقوله ای فرهنگی و هم در راستای صنایع دستی ماست که بخشی از زوجهای جوان در این زمینه مشغول به کار هستند و در کنار این امر بسیار زیباست  تا همگانی کردن سفر  همه مکانی کردن سفر و  همه زمانی کردن سفر را دنبال کنیم، از آنجا که مقصد سفر در ایران به ١٠ منطقه مشخص محدود شده است متاسفانه شاهد حوادث ناگواری نیز به علت ترافیک بالای زمان های خاص در مسیرهای خاص هم هستیم که اگر بتوانیم این مناطق را گسترش دهیم از همه نظر برد خواهیم کرد و در آخر بسیاری از پول هایی که خرج درمان می کنیم بهتر است خرج سفر شود .

همچنین ایشان اضافه کردند به مناسبت این جشن مبارک برنامه های بسیار جذابی نیز برای سفر ٣١٣ زوج جوان در قالب تورهای گردشگری درنظر گرفته شده است که اطلاعات بیشتر آن متعاقبا به اطلاع زوجهای جوان خواهد رسید.۱۳۸۸/٩/۳ :: ۱:۳۱ ‎ب.ظ
درباره وبسایت
.

.

بخش مشاوره اینترنتی سایت
فرم تماس با مدیر سازمان
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
فرم درخواست نمایندگی
نام موسسه
آدرس ایمیل
فرم مشارکت خیرین محترم
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
فرم پیش ثبت نام مسکن زوجهای جوان
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر

?? ???? ??? ???? ????

???? ????? ?????? ????? ???? ????


کلیه حقوق این وبسایت برای .:: سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی ::. محفوظ است