.:: سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی ::.
Institute of Celestial Dawn Link
به سایت سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی خوش آمدید. توجه: لطفا از مرور گر فایرفاکس یا کروم استفاده کنید

استاندار قم خواستار شد: 

مسئولان زمینه ساز الگوگیری جوانان از سیره ی حضرت علی اکبر (ع) باشند

استاندار قم در مراسم ساماندهی امور جوانان که در سالروز میلاد حضرت علی اکبر (ع) برگزار شد زمینه سازی الگوگیری جوانان از سیره ی حضرت علی اکبر (ع) توسط مسئولان استان را خواستار شد.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قم حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق صالحی منش در جلسه ساماندهی امور جوانان که به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) و هفته ی جوان برگزار شد، با اشاره به شخصیت این بزرگوار گفت: به گفته ی تاریخ حضرت علی اکبر (ع) از لحاظ چهره و رفتار نزدیک ترین شخص به رسول اکرم (ص) بوده است.
استاندار قم با اشاره به نامگذاری هفته ی جوان به تاسی از حضرت علی اکبر (ع) تصریح کرد: مسئولان باید زمینه ی الگوگیری جوانان از سیره و کردار این سردار رشید سپاه اسلام را فراهم کنند.
حجت الاسلام والمسلمین صالحی منش مهمترین مشکل نسل جوان را اشتغال و ازدواج عنوان و اضافه کرد: با ایجاد اشتغال پایدار و تسهیل در ازدواج جوانان، بسیاری از معضلات اخلاقی دیگر به خودی خود ریشه کن می شوند.
وی همچنین نزدیک شدن به فصل تابستان و فراغت نوجوانان و جوانان را مورد توجه قرار داد و افزود:مسئولان استان باید با اتخاذ تدابیر مناسب و برنامه ریزی صحیح، برنامه های تفریحی متنوع توام با رشد فرهنگی و تربیتی را برای پر کردن اوقات فراغت جوانان فراهم سازند.
مقام عالی دولت در استان استفاده از ظرفیت سپاه، بسیج و کانون فرهنگی مساجد در راستای سوق جوانان به مسائل مذهبی را بسیار مهم توصیف کرد و افزود: دستگاه های اجرایی استان با استفاده از پتانسیل نهادهای فرهنگی می توانند زمینه ساز ارتقاء فرهنگی نوجوانان و جوانان استان در فصل تابستان باشند.۱۳٩۳/۳/۱٩ :: ٥:۱٦ ‎ب.ظ
درباره وبسایت
.

.

بخش مشاوره اینترنتی سایت
فرم تماس با مدیر سازمان
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
فرم درخواست نمایندگی
نام موسسه
آدرس ایمیل
فرم مشارکت خیرین محترم
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
فرم پیش ثبت نام مسکن زوجهای جوان
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر

?? ???? ??? ???? ????

???? ????? ?????? ????? ???? ????


کلیه حقوق این وبسایت برای .:: سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی ::. محفوظ است