.:: سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی ::.
Institute of Celestial Dawn Link
به سایت سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی خوش آمدید. توجه: لطفا از مرور گر فایرفاکس یا کروم استفاده کنید
مدیرکل برنامه ریزی ازدواج وزارت ورزش و جوانان گفت: فرهنگ ازدواج آسان باید ترویج یابد و خانواده ها این مهم را جدی بگیرند.

مسعود امینی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص ازدواج آسان جوانان، افزود: براساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب بهترین راهکار برای مبارزه عینی با تهاجم فرهنگی دشمنان ازدواج آسان، به هنگام و پایدار است. 

وی، از ازدواج در کنار اشتغال و مسکن به عنوان یکی از نیازهای اصلی جوانان یاد کرد و گفت: باید به این نیاز مهم و با اولویت توجه جدی داشت... ادامه در متن کامل


مدیرکل برنامه ریزی ازدواج وزارت ورزش و جوانان، با اشاره به تلاش غرب برای ترویج فرهنگ های نادرست در بین خانواده های ایرانی، گفت: باید برای جلوگیری از ایجاد مشکلات در جامعه و خانواده خود از ترویج این فرهنگ جلوگیری کرد. 

وی با بیان اینکه خانواده ها باید با رهنمودهای اسلامی در خصوص ازدواج و مدیریت خانواده آشنایی بیشتری پیدا کنند،خاطر نشان کرد: در دین اسلام احادیث زیادی در رابطه با چگونگی ازدواج صحیح و مدیریت مناسب خانواده وجود دارد که باید به آنها دقت کرد. 

امینی از تهیه آیین ‌نامه ایجاد سامانه ازدواج آسان در دانشگاه ها خبر داد و گفت: این سامانه در هشت دانشگاه کشور نهایی شده و فعالیت خود را بزودی آغاز خواهد کرد. 

این مسوول همچنین از برنامه ‌ریزی برای راه‌اندازی مجمع خیرین ازدواج در استان‌های کشور خبر داد و افزود: این مجمع در قالب تشکلی رسمی و با تامین منابع مالی مورد نیاز برای جذب خیرین در مقوله ازدواج راه‌اندازی می شود.۱۳٩٢/٧/٢٩ :: ۱۱:٢٠ ‎ق.ظ
درباره وبسایت
.

.

بخش مشاوره اینترنتی سایت
فرم تماس با مدیر سازمان
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
فرم درخواست نمایندگی
نام موسسه
آدرس ایمیل
فرم مشارکت خیرین محترم
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
فرم پیش ثبت نام مسکن زوجهای جوان
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر

?? ???? ??? ???? ????

???? ????? ?????? ????? ???? ????


کلیه حقوق این وبسایت برای .:: سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی ::. محفوظ است