.:: سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی ::.
Institute of Celestial Dawn Link
به سایت سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی خوش آمدید. توجه: لطفا از مرور گر فایرفاکس یا کروم استفاده کنید

نشست شورای فرهنگ عمومی استان قم برگزار شد

نشست شورای فرهنگ عمومی استان قم، با تاکید بر حفظ بنیان خانواده برگزار شد.

کرمرضا پیریایی استاندار قم در این جلسه، تصریح کرد: برای استحکام و غنای خانواده باید برنامه ریزی های مدون و جامعی با همکاری بخش های مختلف فرهنگی و اجتماعی صورت گیرد


استاندار قم با تاکید بر لزوم حفظ بنیان خانواده و آسیب شناسی برنامه های فرهنگی این حوزه، گفت: در این راستا و با هدف کاهش میزان طلاق در استان، طرح ها و برنامه های آموزشی و پیشگیرانه خوبی در نظر گرفته شده است که امیدواریم با همکاری نهادهای مسول به نتایج مطلوبی در این بخش برسیم.

حجت الاسلام و المسلمین سعیدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه قم نیز در این جلسه ، با اشاره به نامگذاری روزهای 9 تا 19 دی به عنوان دهه بصیرت ، گفت: 9 دی واقعا یک حماسه عظیمی بود برای کشور و تجربه زیادی از این حماسه به دست آمد.

وی با بیان این که این دهه فرصت مناسبی برای بصیرت افزایی است، ادامه داد: گرچه این حماسه تلخی‌هایی نیز به همراه داشت، اما حضور مردم در عرصه و در پی این حضور، واکنش دشمن نشان از اهمیت و تاثیر آن داشت.

آیت الله ابوالقاسم وافی تولیت مسجد مقدس جمکران نیز در این نشست با اشاره به این موضوع که دین اسلام توجه ویژه‌ای به بحث فرهنگ دارد، بیان کرد: در ارتباط با فرهنگ به چند نکته باید توجه کرد که از مهمترین نکته‌ها این است که ما اگر بخواهیم فرهنگ را از منظر قرآن بررسی کنیم، متوجه می‌شویم که مسائل فرهنگی، هدف اصلی و عالی خلقت بوده است.

وی ادامه داد: خداوند متعال همه آسمان‌ها و زمین‌ها را خلق کرد و همه امور جاری بین زمین و آسمان را بر پایه دو مورد قرار داد که یکی علم ما به قدرت و توانایی پروردگار و دیگری علم ما به این موضوع که با این همه وسعت عالم ملکوت، چیزی از عالم علم خدا خارج نیست.۱۳٩۱/۱٠/۱۳ :: ۱۱:۳٥ ‎ق.ظ
درباره وبسایت
.

.

بخش مشاوره اینترنتی سایت
فرم تماس با مدیر سازمان
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
فرم درخواست نمایندگی
نام موسسه
آدرس ایمیل
فرم مشارکت خیرین محترم
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
فرم پیش ثبت نام مسکن زوجهای جوان
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر

?? ???? ??? ???? ????

???? ????? ?????? ????? ???? ????


کلیه حقوق این وبسایت برای .:: سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی ::. محفوظ است